Замовити дзвінок
Перетяжка, поклейка стель
Главная / Послуги / Перетяжка, поклейка стель
Перетяжка, поклейка стель
Главная / Послуги / Перетяжка, поклейка стель
seatwork
Перетяжка, поклейка стель
Перетяжка стелі для автомобіля (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) – процес заміни старої оббивки на нову. Це швидкий та недорогий спосіб, що видаляє будь-які дефекти, покращуючи зовнішній вигляд інтер'єру. Обшивка стель авто (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) потребує суворого дотримання технологічних процесів, професійних навичок та якісних інструментів. Наша команда надає якісні послуги із проведення заміни старих обшивок. Ми знаємо, як повернути салону красу, комфорт та привабливість.
Перетяжка стель авто має на меті, тому власникам потрібно її вказати, щоб співробітники могли сказати приблизну ціну на послугу та період виконання робіт. Після цього машина оглядається майстром, робиться підбір матеріалу. Фахівці готові проконсультувати під час вибору обшивки стелі на авто, описуючи плюси та мінуси матеріалів. Після починається робочий процес у відмінним результатом.
Перетяжка стелі на авто (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) може знадобитися через кілька причин:
1. Наслідки ДТП.
2. Наявність плям, пропалів.
3. Затертість.
Нам довіряють клієнти з кількох причин:
1. Перетяжка стелі автомобіля недорого.
2. Досвід роботи 10 років.
3. Гарантія на матеріали та роботи.
4. Невеликі терміни виконання.
5. Лояльний підхід будь-якого клієнта.
Якщо на перетяжку стелі авто вартість (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) здається великою, співробітники можуть порекомендувати заміну матеріалу аналогами, у яких ціна буде нижчою від обраної сировини. Процес обшивки стелі для авто:
1. Уточнення робочих моментів, для чого потрібна перетяжка стель в авто (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне), щоб визначити приблизну ціну та терміни.
2. Приїзд в автоательє для огляду та вибору конкретних матеріалів, точного розрахунку цін та термінів.
3. Проведення розбирання авто, видалення старого полотна, формування розкрою та створення нової обшивки з її збиранням, монтажними роботами та перевіркою.
4. Прийом роботи та насолода комфортними, затишними поїздками.
Всі тканини та шкіра еластичні, можуть набути різних геометричних форм. Частина з них має властивості водовідштовхування, деякі не горять і всі легко очищаються. Конкретні ціни залежить від обраного матеріалу, його комбінації. Вартість може бути збільшена, якщо дах машини (кузов) вимагає додаткової реставрації (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне).
На даний момент цікавяться
даною послугою:
54людей
Отримати консультацію чи замовити
+380992363623
+380682363623
+380732363623
галерея
Наші роботи компанії
Кажуть
Відгуки наших клієнтів
Сергій
Дуже вдячний цій компанії, все зробили швидко якісно та не дорого! Рекомендую
Андрій
Чудова компанія, хлопці молодці! Рекомендую
Миколай
Віддав сюди свій мікроавтобус на перетяжку салону. Зробили все дуже якісно! Молодці
Володимир
Реомендую!
Олександр
Ціни низькі, якість робіт хороша, робота оперативна!
Ігор
Порадив знайомий цю компанію, звернувся, отримав хорошу консультацію та рекомендації щодо подальших робіт. Віддав машину за 2 тижні забрав, все зробили дуже добре!