Замовити дзвінок
Перетяжка, поклейка дверних карт
Главная / Послуги / Перетяжка, поклейка дверних карт
Перетяжка, поклейка дверних карт
Главная / Послуги / Перетяжка, поклейка дверних карт
seatwork
Перетяжка, поклейка дверних карт
Обшивка карт дверей, їх перетяжка (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) – непроста, копітка робота, яка потребує професіоналізму, спеціального обладнання та навичок. Найчастіше перетяжка карт салону виконується через знос попереднього покриття. Неправильна експлуатація, старість та інші фактори спричиняють дефекти.
Серед них:
• пропали;
• розриви;
• подряпини.
Не завжди потрібна повна обшивка дверних карт, можливо достатньо локального відновлення у вигляді фарбування, усунення дрібних дефектів. В інших випадках потрібна повноцінна перетяжка дверних карток. Тільки так можна отримати ідеальні результати, які можуть порадувати власника авто на багато років.
Нова обшивка дверних карток шкірою або тканиною, декоративним оздобленням, не просто оновлює зовнішній вигляд салону, а й підкреслює його статусність, індивідуальність автомобіля.
При виборі обшивки співробітники нашої компанії завжди готові поділитись порадою, порекомендувати найкращі матеріали тощо. Перетяжка дверних карток авто (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) може здійснюватися за допомогою таких матеріалів:
• термошкіра;
• шкіра;
• тканиною;
• шкірвінілом;
• замшею.
Вартість прямо залежить від вибору матеріалів та складності обробки. Наші співробітники за кілька годин готові усунути невеликі дефекти, повертаючи естетичний вигляд. Ремонт будь-якого типу обговорюється з клієнтами персонально з огляду на всі побажання. Власники авто отримують оновлені дверні картки із гарантією за прийнятною ціною.
Наша компанія готова виконати повну та локальну перетяжку дверей, вставок, ручок чи кишень, а також окремих елементів салону. Ми гарантуємо великий вибір матеріалів, ціна їх прямо залежить від якості виробника. Фахівці можуть запропонувати класичні варіанти обшивки чи персональний дизайн-проект.
Матеріалів велика кількість та підбір залежить від смаку власника, загального інтер'єру. Найпрактичніше натуральна шкіра або перетяжка карт шкірозамінником, ціна (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) у такому разі буде в кілька разів дешевшою. Вся причина такого вибору у характеристиках матеріалів. У них високий ступінь стійкості до зносу, гарний вигляд, екологічність, а догляд не складе труднощів. Перетяжка шкірою гарантує довговічність та актуальність.
Також можемо запропонувати комбінацію шкіри та замшу будь-якого відтінку або ексклюзивні варіанти, де переважає шкірзам нейтрального кольору та яскраві вставки. При бажанні виконуємо комбінацію зі шкірою та тканиною, декором. Непогано виглядає монохромне оформлення під колір салону або динамічне оформлення у двох колірних комбінаціях. Варіанти обмежуються лише фантазією та сумою, яку власники авто готові виділити на перетяжку.
На даний момент цікавяться
даною послугою:
73людей
Отримати консультацію чи замовити
+380992363623
+380682363623
+380732363623
галерея
Наші роботи компанії
Кажуть
Відгуки наших клієнтів
Сергій
Дуже вдячний цій компанії, все зробили швидко якісно та не дорого! Рекомендую
Андрій
Чудова компанія, хлопці молодці! Рекомендую
Миколай
Віддав сюди свій мікроавтобус на перетяжку салону. Зробили все дуже якісно! Молодці
Володимир
Реомендую!
Олександр
Ціни низькі, якість робіт хороша, робота оперативна!
Ігор
Порадив знайомий цю компанію, звернувся, отримав хорошу консультацію та рекомендації щодо подальших робіт. Віддав машину за 2 тижні забрав, все зробили дуже добре!