Замовити дзвінок
Будинки на колесах, спецтехніка
Главная / Послуги / Будинки на колесах, спецтехніка
Будинки на колесах, спецтехніка
Главная / Послуги / Будинки на колесах, спецтехніка
seatwork
Будинки на колесах, спецтехніка
Багато людей мріють поїхати в подорож таким автомобілем, де всередині є житлове приміщення з комфортними умовами. Такий транспорт називається будинок на колесах чи трейлер.
Перед тим, як вирішити купити автобудинок, потрібно зважити всі переваги та недоліки. Так, серед плюсів відчуття свободи, комфорт та можливість їздити різними містами цілий рік. Але є великий мінус – це висока вартість.
Сьогодні набирає обертів переобладнання мікроавтобуса на трейлер. Його можна змінювати за своїми побажаннями. Наші професіонали мають досвід у такій справі, тому надають якісні послуги всім охочим. Ми уважно стежимо за останніми новинками, тож можемо запропонувати унікальний будинок на колесах під потреби клієнта. Виробництво автобудинку - це недорого і можливо з нашою досвідченою командою!
Серед характерних переваг переобладнання власного мікроавтобуса в автобудинок виділимо:
1. Немає переплат за додаткові опції, якими мало хто користується.
2. Повноцінна розробка дизайну з огляду на бажання клієнта, його переваги. Установка сидінь кратер, поклейка підлоги авто (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне) будь-яким матеріалом або перетяжка підлоги м'якою тканиною.
3. Можливість посилення кузова, що особливо актуально, якщо планується врізання вікон.
4. Шумова та віброізоляційна підготовка.
5. Підбір меблів.
6. Доопрацювання багажника.
Слід зазначити, що переробка авто в кемпер буде дешевшою, ніж покупка готової конструкції. Наша команда кілька років займається подібними доопрацюваннями, знаючи багато нюансів. Фахівці моніторять тенденції ринку, надають індивідуальну розробку. При необхідності можемо зробити встановлення сидінь у спринтер або мікроавтобус (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне). Є можливість переобладнання вантажного мікроавтобуса на будинок на колесах. Для цього здійснюється врізання вікон, ціни на подібні послуги завжди приємно вражають клієнтів. Доступне і врізання люка, інші можливості. Меблі для подібного будинку використовуються спеціальні, тому простір усередині буде заощаджено. Також вона буває мобільною чи вбудованою. Хороший вибір – складне спальне місце, яке додає простору під час пересування. Будь-який тип меблів просто монтується, є універсальним і підбирається з урахуванням конструкції конкретного транспорту (Бердичів, Житомир, Київ, Вінниця, Рівне).
На даний момент цікавяться
даною послугою:
77людей
Отримати консультацію чи замовити
+380992363623
+380682363623
+380732363623
галерея
Наші роботи компанії
Одні з останніх робіт нашої компанії SeatWorx
Кажуть
Відгуки наших клієнтів
Сергій
Дуже вдячний цій компанії, все зробили швидко якісно та не дорого! Рекомендую
Андрій
Чудова компанія, хлопці молодці! Рекомендую
Миколай
Віддав сюди свій мікроавтобус на перетяжку салону. Зробили все дуже якісно! Молодці
Володимир
Реомендую!
Олександр
Ціни низькі, якість робіт хороша, робота оперативна!
Ігор
Порадив знайомий цю компанію, звернувся, отримав хорошу консультацію та рекомендації щодо подальших робіт. Віддав машину за 2 тижні забрав, все зробили дуже добре!